Środa, 6 lipca 2022 15:01
Reklama
Reklama
Reklama

Specjalny dzień dla Kochanych milusińskich w Centrum Handlowym Osowa

Dołącz do drużyny Nickelodeon w Centrum Handlowe Osowa Każdy ma w swej pamięci bajkę, która kojarzy mu się z beztroskim dzieciństwem. Kiedyś był to Miś Colargol oraz Reksio, później Tom i Jerry czy Tabaluga. Dzisiaj, najmłodsi przeżywają niesamowite przygody razem bohaterami bajek emitowanych na kanale Nickelodeon: z drużyną Psiego Patrolu i SpongeBobem Kanciastoportym. Czas przekuć bajkowe opowieści w rzeczywistość! Już niebawem, 21 maja wszystkie dzieci będą mogły przenieść się do świata bohaterów Nickelodeon. A wszystko będzie się działo w Centrum Handlowym Osowa Gdańsk. „Nickelodeon Baw się z nami!” to moc atrakcji, chwile pełne uśmiechu, radości i zabawy dla dzieci i ich rodziców.
  • Źródło: CH Osowa
Specjalny dzień dla Kochanych milusińskich w Centrum Handlowym Osowa

Centrum handlowe zmieni się na jeden dzień w bajkową przestrzeń, która do tej pory znana była tylko
z kanału Nickelodeon. Na długiej liście najróżniejszych atrakcji znajdują się m.in.: bajkowe dmuchańce, tatuaże z pieskami, wielkoformatowe kolorowanki, burgery od SpongeBoba, logiczne zagadki Chase’a czy minitor przeszkód Marshalla.

Kto w dzieciństwie nie marzył o tym, aby choć na chwilę przenieść się do świata z ulubionej bajki? Każdy, absolutnie każdy. Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka i mamy nadzieję, że akcja „Nickelodeon Baw się z nami!” będzie świetnym prezentem dla wszystkich fanów Psiego Patrolu i SpongeBoba w Gdańsku” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor CH Osowa. „Centrum handlowe to przede wszystkim zakupy, ale także miejsce spotkań i dobrej zabawy. Chcemy, żeby w naszej galerii każdy czuł się jak u siebie. Cieszymy się, że to właśnie w CH Osowa całe rodziny będą mogły spędzić dzień pełen atrakcji” – dodaje.

Dodatkowo, za zakupy zrobione w CH Osowa klienci otrzymają wyjątkowe nagrody – poduszki
z wizerunkami ulubionych postaci z Psiego Patrolu.

Trudno uwierzyć, żeby ktoś nie znał bohaterów seriali Nickelodeon.. Dla przypomnienia, Psi Partol jest to serial, opowiadający o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec, Ryder. Razem tworzą drużynę o nazwie Psi Patrol. Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy, posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji pieska i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny.

Z kolei SpongeBob jest dziecinną, ale za to miłą, zabawną, morską gąbką, żyjącą w ananasie, który znajduje się w podwodnym mieście zwanym Bikini Dolne. Nadmiernie epatuje radością, ponadto jego niezwykła niefrasobliwość często wpędza jego znajomych w kłopoty.

Kreskówki, które biją rekordy popularności w kinach i na kanale Nickelodeon, już 21 maja w godz. 11:00-17:00 staną się częścią CH OSOWA. Dzień Dziecka przyszedł w tym roku zdecydowanie wcześniej i będzie świetną okazją do przeżywania niesamowitych, bajkowych emocji na żywo!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama