Środa, 6 lipca 2022 15:47
Reklama
Reklama
Reklama

Kościerzyna. Wyszedł z komendy z dozorem, a po godzinie wrócił do niej ponownie.

  • Źródło: KWP Gdańsk
Kościerzyna. Wyszedł z komendy z dozorem, a po godzinie wrócił do niej ponownie.
Autor: Policja

Kościerscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł alkohol oraz artykuły spożywcze. Mężczyzna godzinę wcześniej wyszedł z pomieszczenia dla osób zatrzymanych po otrzymaniu dozoru.

W piątek dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży, na terenie jednego

z kościerskich dyskontów. Na miejsce niezwłocznie pojechali funkcjonariusze ogniwa patrolowo - interwencyjnego, którzy ustalili, że 24 letni mężczyzna ukradł artykuły spożywcze, chemiczne oraz alkohole na łączną kwotę około 800zł, mężczyznę osadzono w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzut, prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru a następnie mężczyznę zwolniono. Po około godzinie w trakcie wykonywania patrolu funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli tego mężczyznę idącego z trzema siatkami wypełnionymi alkoholami oraz artykułami spożywczymi. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić czy 24 latek wszedł w posiadanie tych artykułów legalnie. W toku przeprowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna ukradł artykuły na kwotę około 1400 zł.

Policjanci ponownie go zatrzymali i osadzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama