sobota, 7 lutego 2026 17:16
Reklama
Reklama

Poszukiwany listem gończym ukrył się w szafie

Podczas minionego weekendu policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka. Aby uniknąć zatrzymania mężczyzna schował się w szafie. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego.
Poszukiwany listem gończym ukrył się w szafie

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego w minioną sobotę zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam ukrywać się 29-letni mężczyzna, którego poszukuje starogardzki sąd. Podczas lustracji mieszkania funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.

W pewnej chwili jeden z policjantów zajrzał do szafki w pokoju dziecięcym. Po otworzeniu drzwi okazało się, że wewnątrz ukrył się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

Poszukiwany listem gończym mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
słabe opady śniegu

Temperatura: -1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama