Wtorek, 5 lipca 2022 14:48
Reklama
Reklama
Reklama

Regały magazynowe - Gdynia. Którego dystrybutora wybrać?

Magazyn stanowi bardzo ważny element zaplecza każdej firmy produkcyjnej czy logistycznej. Należy tutaj zwrócić uwagę na to, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie zapewniając wysoki komfort pracy i bezpieczeństwo osobom zatrudnionym do obsługi magazynu. Każdy z tych celów można osiągnąć poprzez dobór odpowiednich regałów – kluczowego wyposażenia magazynu. Jeśli planujesz zainwestować w regały magazynowe w Gdyni lub regionie, to w pierwszej kolejności skup się na wybraniu ich dystrybutora. Podpowiadamy, czym należy się tutaj kierować.
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Regały magazynowe - Gdynia. Którego dystrybutora wybrać?

Dlaczego dobrze jest postawić na regały magazynowe od sprawdzonego dystrybutora?

Przeglądając np. portale ogłoszeniowe bez problemu znajdziemy zatrzęsienie ofert sprzedaży gotowych regałów magazynowych – często w naprawdę atrakcyjnych cenach. Problem w tym, że są to konstrukcje już wyprodukowane, co oznacza trudności z idealnym dopasowaniem ich do istniejącego magazynu.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku regałów magazynowych na indywidualne zamówienie. Bezpośredni dystrybutor daje możliwość wyboru nie tylko wysokości regałów, ale też tak istotnych parametrów, jak głębokość pola czy maksymalne obciążenie. Dzięki temu jest spora szansa na to, że uda się w pełni dopasować regały do potrzeb przedsiębiorstwa oraz przede wszystkim do specyfiki konkretnego magazynu i tym samym zmaksymalizować wykorzystanie dostępnego miejsca.

Warto zacząć od sprawdzenia doświadczenia dystrybutora regałów

Jeśli masz już na oku kilku dystrybutorów regałów magazynowych w Gdyni i regionie, to kolejnym krokiem powinno być ocenienie ich kwalifikacji – co ma ścisły związek z doświadczeniem. Na pewno rozsądnie będzie postawić na takiego dostawcę, który od lat specjalizuje się w sprzedaży regałów magazynowych.

Wiele o kwalifikacjach dystrybutora powie Ci także lista jego dotychczasowych klientów. Szukaj na niej znanych marek, najlepiej ogólnopolskich, które nie wybierają najtańszych rozwiązań, kierując się przede wszystkim kryterium solidności wykonania oraz trwałości regałów magazynowych.

Obszerność oferty, czyli jakie regały magazynowe możesz zamówić w danej firmie?

Nawet najlepsza renoma dystrybutora niewiele nam da, jeśli firma nie będzie w stanie dostarczyć takich regałów magazynowych, jakie rzeczywiście są potrzebne do konkretnego magazynu. Nie chodzi tutaj tylko o kwestię wymiarów czy maksymalnego obciążenia, ale także konstrukcji i tym samym przeznaczenia regałów.

Koniecznie sprawdź więc, czy dostawca oferuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje regałów magazynowych, w tym:

  • regały paletowe,
  • regały wysokiego składowania,
  • regały półkowe,
  • regały przepływowe,
  • regały wjezdne,
  • regały wspornikowe.

Im większy wybór regałów, tym mniejsze ryzyko, że sprzedawca zaproponuje Ci nie to, czego naprawdę potrzebujesz, ale to, co po prostu ma w swojej ofercie. Zwróć więc uwagę na ten aspekt.

Zrealizowane inwestycje

Wielu dystrybutorów regałów magazynowych zapewnia o bardzo wysokiej jakości oferowanych konstrukcji, ale… nie pokazuje dowodów. Taka sytuacja zawsze budzi pewne podejrzenia. Dlatego szukając dostawcy regałów odwiedź strony internetowe upatrzonych firm i sprawdź, czy prezentują na nich zrealizowane już inwestycje.

Na podstawie samych zdjęć możesz wstępnie ocenić, czy regały wyglądają solidnie, czy zostały poprawnie zamontowane, czy rzeczywiście są idealnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia magazynowego itd.

LTM - polecany dystrybutor regałów magazynowych w Gdyni

Szukając sprawdzonego dostawcy regałów magazynowych na Pomorzu zainteresuj się ofertą LTM (https://www.ltm-regaly.pl/regaly-magazynowe/gdynia/). Co wyróżnia akurat tego dystrybutora? Po pierwsze: bardzo wysoka jakość oferowanych regałów magazynowych, która jest potwierdzona stosownymi certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów.

Po drugie: LTM oferuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje regałów magazynowych, co daje Ci pewność, że otrzymasz propozycję zrealizowania inwestycji zgodnie z Twoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Pełną ofertę regałów magazynowych LTM znajdziesz na stronie https://www.ltm-regaly.pl/regaly-magazynowe/.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama