Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 15:51
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Na 10. urodziny Galerii Kociewskiej – Dawid Kwiatkowski i mnóstwo atrakcji dla dzieci

Galeria Kociewska w Tczewie zaprasza na swoje 10. urodziny, które uwieńczy szereg atrakcji i konkursów oraz wieczorny koncert gwiazdy Dawida Kwiatkowskiego, zorganizowany na scenie na placu przed galerią.
Na 10. urodziny Galerii Kociewskiej – Dawid Kwiatkowski i mnóstwo atrakcji dla dzieci
Autor: Materiały promocyjne

Od 23 czerwca do 2 lipca we wspomnianym centrum prowadzony był konkurs prosprzedażowy skierowany do klientów dokonujących zakupy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dziś, ok godz. 17.30, wówczas wyłonionych zostanie 10 zwycięzców, dla których przewidziano atrakcyjne nagrody.

Klienci mogą spodziewać się licznych atrakcji od godz. 11.00 w ciągu całego dnia.

W planie między innymi: pokazy i warsztaty magii /zabawy, animacje i konkursy z nagrodami / foto ścianka /stoiska z watą cukrową i popcornem /stoiska do malowania buziek, kolorowych fryzur i warkoczyków / balonowe zoo – pokazy i warsztaty / piętrowy tort muffinkowy / urodzinowa piniata wypełniona cukierkami /żywa maskotka / występy taneczne i wokalne.

Po evencie urodzinowym o godz. 18.00 deser w postaci koncertu gwiazdy - Dawida Kwiatkowskiego (przed galerią).

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama