Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:38
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Ambasadorki Kultury Pomorza 2022

  • Źródło: etnopomorze.pl
Ambasadorki Kultury Pomorza 2022
Źródło: etnopomorze.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji plebiscytu na “Ambasadorki Kultury Pomorza 2022”. 

Plebiscyt skierowany jest do kobiet zaangażowanych w rozwój kultury Pomorza. Artystki i animatorki kultury, których twórczość nawiązuje do tradycyjnej lub współczesnej kultury regionu Pomorskiego, mają szansę otrzymać tytuł Ambasadorek Kultury Pomorza oraz otrzymać atrakcyjne nagrody. 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.etnopomorze.pl oraz obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Instagram: etn_pomorze 

Facebook: @EtnoPomorze

Konkurs realizowany jest w ramach programu EtnoPolska, który służy rozwijaniu działań z zakresu edukacji regionalnej oraz popularyzacji materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2022. Organizatorem konkursu jest Fundacja WIEM I UMIEM.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama