piątek, 30 września 2022 05:37
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Światowa muzyka zabrzmi na Placu Plebiscytowym. LETNIE GRANIE z Kwidzyńskim Centrum Kultury

Pogoda nam sprzyja więc na fali sukcesów pogodowych 12 sierpnia Kwidzyńskie Centrum Kultury przygotowało dla mieszkańców Kwidzyna i powiatu dwa kolejne koncerty z cyklu Letniego Grania. Na letniej scenie koncertowej wystąpi Zbigniew Kulwicki śpiewający światowej sławy przeboje musicalowe oraz Jack Moore, syn legendy rocka Gary Moora w Gary Moore Tribute Band.
  • Źródło: Kwidzyńskie Centrum Kultury
Światowa muzyka zabrzmi na Placu Plebiscytowym. LETNIE GRANIE z Kwidzyńskim Centrum Kultury

Zbigniew Kulwicki “Perły muzyki wokalnej".

W programie koncertu znajdą się światowe hity musicalowe, największe przeboje muzyki popularnej oraz niespodzianki muzyczne przygotowane przez solistę. Znakomita większość utworów wykonana zostanie w języku polskim. Podczas koncertu usłyszycie między innymi: "My Way", "If I were a rich man", "Stars","The Impossible Dream", "On the street where you live", "Master of the House", "Dance me to the end of love" i wiele innych, w tym również polskich utworów.

Nieprzeciętne zdolności aktorskie i interpretacyjne Zbigniewa Kulwickiego - solisty, śpiewaka (absolwenta Akademii Muzycznej w Gdańsku) są gwarantem udanego koncertu, który wprowadzi publiczność w pełen wrażeń i emocji nastrój.

Jack Moore to syn słynnego gitarzysty Gary Moore ponownie w Polsce na koncertach w ramach projektu GARY MOORE TRIBUTE BAND feat. Jack Moore. Dwie trasy koncertowe w 2019 i 2020 okazały się sporym sukcesem i spowodowały duże zainteresowanie ponownymi koncertami projektu. Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów  zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor,  realizując równocześnie własne projekty muzyczne. Na koncertach towarzyszą mu muzycy z Polski.

Skład Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore:

Jack Moore – gitara

Szymon Pejski - śpiew

Bogdan Topolski – gitara

Łukasz Gorczyca – gitara basowa

Tomek Dominik - perkusja

Letnie granie to cykl wakacyjnych koncertów specjalnie przygotowanych dla mieszkańców Kwidzyna przez Kwidzyńskie Centrum Kultury.  

Jeśli jeszcze macie niedosyt koncertów i nadal myślicie o wieczorkach przy dobrej muzyce to musicie być koniecznie również 12 sierpnia. 

Kiedy: 12 sierpnia  2022r. godz. 19:00

Gdzie: Plac Plebiscytowy /park koło sądu/

WSTĘP WOLNY 


Pogoda nam sprzyja więc na fali sukcesów pogodowych 12 sierpnia Kwidzyńskie Centrum Kultury przygotowało dla mieszkańców Kwidzyna i powiatu dwa kolejne koncerty z cyklu Letniego Grania.

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama