czwartek, 29 września 2022 13:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gniew scenerią filmu fabularnego – zapraszamy na plan zdjęciowy!!!

Od wtorku, 13 września w Gniewie gości ekipa filmowa, która przez dwa kolejne tygodnie w mieście realizować będzie zdjęcia do filmu fabularnego "Polowanie", w reżyserii Pawła Chmielewskiego. Już w najbliższą środę, 21 września lokalni dziennikarze będą mieli okazję obejrzeć pracę na planie filmowym na żywo. Media, które udostępnią swój wizerunek, będą miały nawet możliwość zagrania w jednej ze scen. Serdecznie zapraszamy!
  • Źródło: Paulina Raińska
Gniew scenerią filmu fabularnego – zapraszamy na plan zdjęciowy!!!
Źródło: Paulina Raińska

W rolę głównych aktorów wcielą się m.in.: Michał Czernecki, Magdalena Walach, Kamila Kamińska, Piotr Szymon Warszawski, Artur Barciś, Ewa Kasprzyk i inni. Producentem jest Dom Filmowy Filmikon z Gdańska, z którym to Gmina Gniew podpisała partnerską umowę współpracy przy realizacji filmu.

- W środę, 21 września w godzinach porannych i przedpołudniowych realizować będziemy dużą scenę na gniewskim rynku. Kręcić będziemy wiec filmowego burmistrza, w której udział wezmą nie tylko aktorzy, ale również prawdziwi mieszkańcy oraz "filmowi" dziennikarze. Dlatego też tego dnia z przyjemnością zrobimy ukłon także w stronę lokalnych mediów, które zaprosimy na plan! Mamy nadzieję, że dziennikarze zgodzą się wziąć udział w scenie (podpiszą zgodę na publikację wizerunku) oraz wyrażą zgodę na zamianę bądź ewentualne zamaskowanie logotypów mediów, w których pracują. To drodzy Państwo trochę magia kina, która może budzić Wasze wątpliwości i zdziwienie. Filmujemy zachwycający Gniew, jednak w filmie wystąpi on pod inną nazwą tylko po to, by nie był niesłusznie kojarzony z przedstawianą w filmie fabułą – zachęca do wspólnej pracy Oga Bieniek, Kierownik Produkcji.

Przedstawicieli lokalnych mediów, którzy zdecydują się przyjąć zaproszenie, prosimy o sporządzenie listy osób, które wezmą udział w przedsięwzięciu. Uczestnicy zaproszeni zostaną na szybką charakteryzację, kawę i przekąski.

Dołączcie do nas i stańcie się częścią wspaniałej, filmowej przygody! Będziemy zaszczyceni, jeśli również i Wy włączycie się do tej akcji, by pokazać wszystkim Gniew, jako filmowe miasto, otwarte na nowe projekty. Realizacja filmu i ścisła współpraca miasta z ekipą filmową, jest tego doskonałym przykładem.

Do zobaczenia na planie!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama