czwartek, 29 września 2022 14:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ZATRZYMANY trzeci sprawca kradzieży kabla z marketu budowlanego

Tczewscy kryminalni zatrzymali trzeciego mężczyznę, odpowiedzialnego za kradzież kabla energetycznego z terenu jednego z miejscowych sklepów budowlanych. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży. 35-latek dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.
ZATRZYMANY trzeci sprawca kradzieży kabla z marketu budowlanego
Autor: KPP Tczew

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 35-latka, który 31 sierpnia br. wspólnie z dwoma kolegami ukradł z terenu magazynu jednego z miejscowych sklepów budowlanych kabel energetyczny. Wartość ich zdobyczy to 7 tysięcy złotych. Mężczyźni ukradli szpulę kabla o długości 250 metrów. Funkcjonariusze w toku swoich czynności odzyskali część sznura energetycznego.

Funkcjonariusze podczas zatrzymania znaleźli przy 35-latku amfetaminę i marihuanę, za których posiadanie dodatkowo usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


 

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama