poniedziałek, 9 lutego 2026 06:53
Reklama
Reklama

Kuźnia śpiewa Kaczmarskiego

Co roku, w rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego Teatr Kuźnia Bracka występuje ze spektaklem lub programem poświęconym jego pamięci. W tym roku odbędzie się to z małym opóźnieniem nie 10 kwietnia a 10 maja - Stało się to z zacnego powodu, przedstawiciele naszego teatru zakwalifikowali się do Eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego gdzie Elwira Pączek zdobyła 2 nagrodę – informuje Ireneusz Ciecholewski.
Kuźnia śpiewa Kaczmarskiego

- Niektórzy zastanawiają się jak długo można mówić ze sceny jego twórczością nie powtarzając się. Odpowiedź jest prosta - długo, bo jest tak bogata a w naszych szeregach jest kilku aktywnych fanów jego twórczości a zwłaszcza Mateusz Brucki, który studia zakończył pracą na temat twórczości Jacka Kaczmarskiego. Zagramy na trzy gitary Sławka, Szymona i Radka – zaprasza Ireneusz Ciecholewski.  

Program „To moja droga” już w piątek 10 maja, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury.

Rezerwujcie miejsca!!!  
A jak rezerwować? Sms-em na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres  [email protected]
podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli komu udzielić rezerwację.

Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min przed programem.
Ceny biletów 10 zł ; 5 zł - dla młodzieży szkolnej, która odwiedzi nas w grupach.
Wolontariusze z Centrum Wolontariatu,  jak zawsze – wstęp wolny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -9°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama