wtorek, 16 grudnia 2025 07:36
Reklama

Kierowca „na gazie” próbował przekupić policjantów

Policjanci ze Skórcza zatrzymali 62-latka, który aby nie stracić prawa jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości, próbował przekupić policjantów. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Kierowca „na gazie” próbował przekupić policjantów

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 62-letni kierowca opla, którego wczoraj około godz. 11:00 zatrzymali policjanci ze Skórcza. Do zdarzenia doszło na ulicy Pomorskiej, gdzie funkcjonariusze zauważyli samochód, którym kierował legitymowany podczas wcześniejszej interwencji mieszkaniec powiatu tczewskiego. Mężczyzna wówczas znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Gdy mundurowi zatrzymali to auto do kontroli drogowej okazało się, że jego kierowca jest nietrzeźwy. Alkomat wykazał 1,97 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowego posterunku. Aby nie stracić prawa jazdy 62-latek próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę w wysokości 350 zł.

Policjanci zabezpieczyli rzucone na biurko pieniądze, a nietrzeźwy kierowca został poinformowany o tym, że właśnie popełnił kolejne przestępstwo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama