wtorek, 3 lutego 2026 11:45
Reklama
Reklama

WAŻNE: Strażacy z Pomorza ruszają z pomocą na południe Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Siły i środki Państwowa Straż Pożarna z terenu województwa pomorskiego - 61 strażaków ratowników i między innymi zestawy pompowe, pojazdy ATV, wyruszyły na południe kraju w celu usuwania skutków intensywnych opadów deszczu. Siły skierowano do województwa opolskiego i dolnośląskiego.
WAŻNE: Strażacy z Pomorza ruszają z pomocą na południe Polski. Sytuacja jest dramatyczna
fot. KW PSP Gdańsk

Wcześniej, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie, odbyło się zgrupowanie sił i środków, które wyruszyły z pomocą na południe kraju. 

Sytuacja jest bardzo trudna, wody w rzekach wciąż przybywa. 
 

Strażakom życzymy bezpiecznej drogi i służby na terenach powodziowych. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama