sobota, 27 kwietnia 2024 02:03

Ochmiński wygrywa II turniej GP

Roman Ochmiński zwyciężył w II Indywidualnym Turnieju Grand Prix Kwidzyna w darta. W finale 2:1 pokonał zwycięzcę pierwszego turnieju z tego cyklu, Radosława Warmińskiego. O puchar Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji rywalizowało tym razem 13 osób. Kolejny, III turnej GP Kwidzyna w darta odbędzie się w najbliższy piątek, 2 grudnia o godz. 18.15 w kompleksie sportowym przy ul. Wiejskiej (I piętro).

Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych meczy, przy czym każdy pojedynek rozgrywano do dwóch wygranych legów (501 D.O.). Do walki o pierwsze miejsce w II turnieju GP stanęli Roman Ochmiński oraz Radosław Warmiński, który w meczu o wejście do finału pokonał wcześniej Andrzeja Gabriela 2:0. Po zaciętej walce triumfował jednak Ochmiński, który pokonał zwycięzcę I turnieju 2:1.
Czwarte miejsce w turnieju przypadło Miłoszowi Archackiemu, a V lokatę zajął Jacek Łukasiński po bezpośrednim zwycięstwie nad Wiktorem Rydlem - 2:0. W walce o VII miejsce Witold Wiśniewski pokonał natomiast Rafała Rymarza 2:1.