Spojrzenie na świat oczami dziecka. Akademia Zdrowego Rozwoju

  • 09.09.2009, 00:00
  • (A.)
Spojrzenie na świat oczami dziecka. Akademia Zdrowego Rozwoju

Podziel się:

Oceń:

TRÓJMIASTO. Prawie 5 tys. rodziców odwiedziło domek Akademii Zdrowego Rozwoju w Gdyni i Gdańsku, aby spojrzeć na świat oczami dziecka. Przez cztery dni rodzice wcielali się w rolę maluszków i na sobie doświadczali wyzwań, jakie stają przed maluchami na co dzień.
- Akademia Zdrowego Rozwoju Instytutu Pampers to wyjątkowa, ogólnopolska akcja edukacyjna dla rodziców maluchów do 3. roku życia. W dniach 4-7 września domek Akademii odwiedził Gdynię oraz Gdańsk. Na Skwer Arki i do Nadmorskiego Parku Reagana przybyło prawie 5 tys. gości! Niezmiernie się cieszymy, że domek budzi tak wielkie zainteresowanie rodziców – mówi Agnieszka Szczepańska, rzecznik prasowy Instytutu Pampers. - Dla rodziców to doskonała okazja, by w niezwykle przyjemny sposób poznać tajniki pielęgnacji skóry dziecka oraz otrzymać od ekspertów rzetelną wiedzę na temat rozwoju malucha.

W tegorocznej edycji Akademii eksperci przeprowadzali rodziców przez poszczególne etapy rozwoju małego dziecka i wyjaśniali, jak ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju ma właściwa pielęgnacja skóry malucha. Wizyta w domku Akademii Zdrowego Rozwoju była dla opiekunów także doskonałą okazją do spotkania z innymi rodzicami dzieci w podobnym wieku oraz do wymiany doświadczeń.

Co o Akademii sądzą jej goście?
„Bardzo dziękuje Akademii, że pomogła mi zrozumieć świat małych dzieci. Bardzo fajnym doświadczeniem było robienie pierwszych kroczków – nawet nie wyobrażałam sobie, jak ciężko się poruszać z pieluszką. Bardzo dziękuje za to doświadczenie.”
„Edukacja - zawsze na plus! Im więcej wiemy dzięki takim prezentacjom, tym staramy się lepiej wychowywać nasze dzieci.” – to tylko niektóre z wpisów do Księgi Gości Akademii Zdrowego Rozwoju.
Gdynia i Gdańsk to 9. i 10 przystanek na trasie domku, w kolejnych dniach Akademia będzie czekać na rodziców jeszcze m.in. w Białymstoku, Kielcach i Lublinie.
Szczegółowe informacje na temat trasy domku można także uzyskać odwiedzając stronę internetową wirtualnej Akademii lub dzwoniąc pod numer infolinii Instytutu: (0800 120 304) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
(A.)

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe