Hossa
Hossa
Hossa

Spojrzenie na świat oczami dziecka. Akademia Zdrowego Rozwoju

  • 09.09.2009, 00:00
  • (A.)
Spojrzenie na świat oczami dziecka. Akademia Zdrowego Rozwoju
Podziel się:
Oceń:
TRÓJMIASTO. Prawie 5 tys. rodziców odwiedziło domek Akademii Zdrowego Rozwoju w Gdyni i Gdańsku, aby spojrzeć na świat oczami dziecka. Przez cztery dni rodzice wcielali się w rolę maluszków i na sobie doświadczali wyzwań, jakie stają przed maluchami na co dzień.
- Akademia Zdrowego Rozwoju Instytutu Pampers to wyjątkowa, ogólnopolska akcja edukacyjna dla rodziców maluchów do 3. roku życia. W dniach 4-7 września domek Akademii odwiedził Gdynię oraz Gdańsk. Na Skwer Arki i do Nadmorskiego Parku Reagana przybyło prawie 5 tys. gości! Niezmiernie się cieszymy, że domek budzi tak wielkie zainteresowanie rodziców – mówi Agnieszka Szczepańska, rzecznik prasowy Instytutu Pampers. - Dla rodziców to doskonała okazja, by w niezwykle przyjemny sposób poznać tajniki pielęgnacji skóry dziecka oraz otrzymać od ekspertów rzetelną wiedzę na temat rozwoju malucha.

W tegorocznej edycji Akademii eksperci przeprowadzali rodziców przez poszczególne etapy rozwoju małego dziecka i wyjaśniali, jak ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju ma właściwa pielęgnacja skóry malucha. Wizyta w domku Akademii Zdrowego Rozwoju była dla opiekunów także doskonałą okazją do spotkania z innymi rodzicami dzieci w podobnym wieku oraz do wymiany doświadczeń.

Co o Akademii sądzą jej goście?
„Bardzo dziękuje Akademii, że pomogła mi zrozumieć świat małych dzieci. Bardzo fajnym doświadczeniem było robienie pierwszych kroczków – nawet nie wyobrażałam sobie, jak ciężko się poruszać z pieluszką. Bardzo dziękuje za to doświadczenie.”
„Edukacja - zawsze na plus! Im więcej wiemy dzięki takim prezentacjom, tym staramy się lepiej wychowywać nasze dzieci.” – to tylko niektóre z wpisów do Księgi Gości Akademii Zdrowego Rozwoju.
Gdynia i Gdańsk to 9. i 10 przystanek na trasie domku, w kolejnych dniach Akademia będzie czekać na rodziców jeszcze m.in. w Białymstoku, Kielcach i Lublinie.
Szczegółowe informacje na temat trasy domku można także uzyskać odwiedzając stronę internetową wirtualnej Akademii lub dzwoniąc pod numer infolinii Instytutu: (0800 120 304) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
(A.)

Zdjęcia (5)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.Mrs VICTORIA JOHNSON
.Mrs VICTORIA JOHNSON 11.06.2019, 11:33
Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ, która udzieli Ci *** w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na *** biznesowe lub korporacyjne, *** osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, *** zdrowotne itp. ))
A może odmówiono Ci *** z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą *** finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
PACIFIC FINANCIAL *** FIRM, jesteśmy pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE POŻYCZKI FINANSOWE osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dokumentem tożsamości lub paszportem międzynarodowym do weryfikacji.
Spłata *** rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu ***, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: pacificfinancial***[email protected]

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Wymagana kwota ***: ________________
czas trwania ***: _________________________
Cel ***: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / kod pocztowy: __________________________
Kraj: _______________________________
Zajęcie: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancial***[email protected]

podziękować

CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
FIRMA PACIFIC FINANCIAL ***
E-mail: pacificfinancial***[email protected]

Pozostałe