Świąteczny numer Rolnika Pomorskiego

  • 17.12.2014, 08:00
  • Janusz Rokiciński
Świąteczny numer Rolnika Pomorskiego

Podziel się:

Oceń:

17 grudnia ukazał się 13. (niepechowy, bo już 34) numer Rolnika Pomorskiego, bezpłatnego dodatku Gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie.W numerze oprócz życzeń, ciekawe informacje:

Piotr Pelpliński wygrał Olimpiadę BHP
Dwaj reprezentanci powiatu starogardzkiego: Piotr Pelpliński i Wojciech Milewski, stanęli w Słupsku na podium 15. Finału Wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o BHP w Rolnictwie. Rozdzielił ich Andrzej Turzyński (reprezentant pow. człuchowskiego).
 
290 uczestników OMPR
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we współpracy z Samorządem Województwa Pomorskiego - Sekretariatem Regionalnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zorganizował Wojewódzką Olimpiadę Młodych Producentów Rolnych.
 
W Bolesławowie wygrał Pelpliński
W ZSR CKP w Bolesławowie, 27 listopada, odbył się I etap Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Rywalizowało 22. zawodników.
 
Zbiorniki i silosy Wolf System
Żelbetowe zbiorniki i silosy firmy Wolf System idealnie nadają się do przechowywania materiałów sypkich i w formie płynnej.
 
Zauroczony Polską Yuri Castilho da Silva
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie po raz trzeci gości wolontariuszy w ramach współpracy z AIESEC.
 
W interesie przyszłych pokoleń
Od niemal 25 lat Instytut na rzecz Ekorozwoju buduje pozytywne relacje pomiędzy rozwojem społecznym i gospodarczym oraz ochroną środowiska.
 
Żywiec tańszy niż przed rokiem
Według Zintegrowanego Systemu Rolniczej Informacji Rynkowej MRiRW na rynku krajowym notuje się dalszy spadek cen zakupu trzody chlewnej.
 
Czesi nie chcą dobrej żywności?
Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński zapewnił, że strona Polska podjęła stosowne działania w sprawie kontroli polskiej żywności w Czechach.
Zapraszam do lektury.
 
Kolejny, 35. numer Rolnika Pomorskiego, 27 stycznia 2015r.

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe