Pokazują się z dobrej strony w innych drużynach

  • 15.12.2016, 09:03
  • (A)
Pokazują się z dobrej strony w innych drużynach

Podziel się:

Oceń:

Na dobre trwa sezon na lodowiskach. Wychowankowie Bombka mają za sobą kolejne mecze w innych zespołach. Odbyła się też czwarta kolejka Regionalnej Ligi Hokeja w Malborku.

Piątka zawodników UKS Bombek SP3 w minioną niedzielę uczestniczyła w rozgrywkach hokeja na lodzie w Poznaniu. W składzie zespołu żaków młodszych PTH Koziołki, do których są wypożyczeni, dwukrotnie przegrali z ŁKH Łódź.

- Jednak nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Bartosz Seńko i Michał Muczeński zaliczyli pierwsze bramki. W składzie wspólnej drużyny zagrali także: Kacper Dorobek, Miłosz Rukat i Łukasz Piór – informuje Sławomir Nawrocki, trener UKS Bombek.

Kolejny mecz Koziołki rozegrają z Legią Warszawa.

W kategorii młodzików Bartosz Grabara i Michał Nawrocki razem z Sokołami Toruń zmierzyli się w Bytomiu z Polonią. Pierwszy mecz przegrali, ale drugi po dogrywce i karnych zakończył się zwycięstwem Sokołów. W ten weekend drużynę z Torunia z malborczykami w składzie czeka mecz z ŁKH Łódź w ramach eliminacji mistrzostw Polski w kategorii żaków starszych i młodzików, a 19 grudnia jadą na międzynarodowy turniej hokeja na lodzie w Czechach.

- Michał Sadowski w tym sezonie reprezentuje barwy GKS Stoczniowiec Gdańsk. W miniony weekend uczestniczył w meczach eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorów młodszych. Stoczniowiec przegrał z Tychami 3:7, a z Unią Oświęcim 3:4. Kolejne mecze za tydzień w Tychach – informuje Sławomir Nawrocki. - Zawodnicy z roczników 2005 i 2006 będą w dniach 28-30 grudnia uczestniczyli w międzynarodowym turnieju Warrior Cup w Katowicach.

Trwają też rozgrywki na malborskim lodowisku przy ul. Mickiewicza. W czwartej kolejce Regionalnej Ligi Hokeja czwartą wygraną zaliczył zespół UKS Bombek SP3, pokonując 13:1 Gryfa Gardeja, i z kompletem punktów prowadzi w tabeli. W pozostałych meczach padły wyniki: Bombers Malbork – Grom Morąg 6:6, Grizzlies Gdynia - Marvin's Oliwa Hockey Team Gdańsk 11:2. W tabeli strzelców prowadzą zawodnicy UKS Bombek SP3: Maciej Cyganowski - 9 bramek, Daniel Szajstek - 7 i Radosław Czerniewski - 6.

18 grudnia (niedziela) w piątej kolejce zagrają: godz. 8 UKS Bombek SP3 - Marvin's Oliwa Gdańsk, godz. 9.30 Bombers Malbork - Grizzlies Gdynia, godz. 11 Media Team Gdańsk - Grom Morąg. Pauzuje TH Gryf Gardeja.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe