Policjanci powstrzymali 23-letnią samobójczynię

  • 27.01.2017, 09:00
  • (fox)
Policjanci powstrzymali 23-letnią samobójczynię Mirosław Wiśniewski / kwidzyn1.pl

Podziel się:

Oceń:

Dwaj policjanci udaremnili próbę samobójczą 23-letniej kwidzynianki. Kobieta chciała skoczyć z mostku dla pieszych znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej. Niedoszła samobójczyni trafiła pod opiekę lekarzy.

Choć do zdarzenia doszło w sobotę, 14 stycznia, to kwidzyńska policja poinformowała o tym dopiero 26 stycznia. Jak podano w przesłanym komunikacie kwidzyńscy policjanci patrolujący miasto, przed godziną 20.00, otrzymali zgłoszenie o młodej kobiecie, która samowolnie oddaliła się ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta może chcieć zrobić sobie krzywdę.

-Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania 23-latki. Kilkanaście minut później sierż. sztab. Łukasz Brzozowski i sierż. Arkadiusz Szymański zauważyli kobietę stojącą na moście dla pieszych przy ul. Grunwaldzkiej, znajdującym się nad torami kolejowymi. Jak się okazało kwidzynianka znajdowała się już po drugiej stronie barierki. Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom powiedziała, że zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci złapali jednak niedoszłą samobójczynię za ręce i przeciągnęli na właściwą stronę – wyjaśnia mł. asp. Bożena Schab, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie. 

Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Warto też dodać, że w chwili zdarzenia 23-latka była trzeźwa.

(fox)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe