Styczniowa Zgrana Reda 2017

  • 27.01.2017, 11:45
  • redakcja
Styczniowa Zgrana Reda 2017

Podziel się:

Oceń:

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Noworoczne spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się: 28 stycznia (sobota) od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!) w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo ponad 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2017 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam pełno emocji i radości :)

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięciu? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z "Planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób :) Można śmiało powiedzieć, że na ponad 30 spotkaniach było nas ponad 1500!

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Fabryka Kultury w Redzie

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe