Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo

  • 16.02.2017, 16:33
  • KWP Gdańsk
Straciła panowanie nad samochodem  i uderzyła w drzewo KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Prabuty-Rakowiec, gdzie kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła drzewo. W wyniku zdarzenia ogólnych potłuczeń ciała doznała kierująca 59-latka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę (15.02.br.) ok. godz. 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Prabuty – Rakowiec. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 59-letnia mieszkanka gminy Gardeja kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia ranna kierująca 59-latka z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, oraz apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu, a przede wszystkim styl jazdy dopasujmy do warunków panujących na drodze.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe