Ukryte narkotyki w słoiku

  • 17.02.2017, 16:14
  • KMP w Elblągu
Ukryte narkotyki w słoiku KMP w Elblągu

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, które posiadały w mieszkaniach narkotyki. W pierwszym przypadku zatrzymaną była 27-letnia kobieta, w drugim o rok starszy od niej mężczyzna. W obu sytuacjach zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

27-latkę policjanci odwiedzili w jej mieszkaniu. Mieli informację, że kobieta może mieć narkotyki. Wiedza okazała się być potwierdzona. Podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na pudełko, to w nim znajdowało się 21 zawiniątek z folii aluminiowej a w nich porcje marihuany. Dwa kolejne zawiniątka zawierały amfetaminę. Łącznie zabezpieczono  30,4 grama marihuany oraz 4,5 grama amfetaminy. Policjanci kryminalni wczoraj zatrzymali również 28-latka, który przy sobie posiadał zawiniątko z amfetaminą. W toku czynności postanowili przeszukać również jego mieszkanie. To okazało się słuszne. W pokoju, który zajmował 28-latek był słoik wewnątrz, którego znajdowała się marihuana. W mieszkaniu znaleziono również dwa woreczki strunowe z amfetaminą.

Obojgu zatrzymanym grozi teraz kara za posiadanie substancji odurzających. Ustawa przewiduje za taki czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP w Elblągu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe