Śmierć bezdomnego w Nebrowie Małym

  • 16.03.2017, 11:20
  • (fox) / kwidzyn.pl
Śmierć bezdomnego w Nebrowie Małym

Podziel się:

Oceń:

Mężczyzna zaczadził się w budynku gospodarczym w Nebrowie Małym (gm. Sadlinki). Według nieoficjalnych informacji był to bezdomny mężczyzna, niepochodzący z terenu powiatu kwidzyńskiego. Prawdopodobnie był mieszkańcem Nowego (woj. kujawsko-pomorskie).

W środę, 15 marca, około godziny 17.20, funkcjonariusze zostali powiadomieni o pożarze budynku gospodarczego w Nebrowie Małym (gm. Sadlinki). Na miejsce pojechali strażacy, policjanci oraz karetka pogotowia.

-Mogę potwierdzić, że rzeczywiście w Nebrowie Małym doszło do tragedii. Spłonął tam mężczyzna. Do pożaru doszło we środę, 15 marca, po godzinie 17. Tliło się w środku budynku gospodarczego, wiec na zewnątrz nie widać było ognia. Według wstępnych ustaleń, zapaliło się łóżko lub jakiś drewniany mebel, prawdopodobnie od niedopałka papierosa. Na miejscu zdarzenia trwają czynności związane z przyczynami tragedii. Policjanci ustalają również tożsamość tego mężczyzny – poinformowała mł. asp. Bożena Schab, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie.

(fox) / kwidzyn.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe