Uwięzili w bagażniku mieszkańca gminy Kwidzyn

  • 03.04.2017, 16:27
  • KWP Gdańsk
Uwięzili w bagażniku mieszkańca gminy Kwidzyn KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Kwidzyńscy policjanci zatrzymali czterech sprawców, którzy w minioną sobotę umieścili młodego mieszkańca gminy Kwidzyn w bagażniku samochodu. Sprawcy po przejechaniu 30 metrów wypuścili chłopaka. Teraz odpowiedzą za bezprawne pozbawienie wolności, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Minionej soboty około godz. 17.30 oficer dyżurny kwidzyńskiej komendy został powiadomiony o uprowadzeniu młodego mężczyzny w miejscowości Rozpędziny. Policjanci ustalili, że ofiarą jest 21-latek. Mieszkaniec gminy Kwidzyn szedł razem ze swoimi znajomymi, gdy podjechał do niego mercedes, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich złapał 21-latka i wrzucił go do bagażnika samochodu. Następnie auto ruszyło w kierunku Kwidzyna. Po przejechaniu około 30 metrów sprawcy wypuścili go. Wypuszczony przez porywaczy 21-latek natychmiast powiadomił policję. Kryminalni z kwidzyńskiej komendy szybko ustalili i zatrzymali sprawców. Okazało się, że jest to czterech mieszkańców gminy Sadlinki w wieku 22, 28, 29 i 48 lat.

Wszyscy mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz za bezprawne pozbawienie wolności grozi im kara do 5 lat więzienia.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe