Chciał skoczyć z mostu. Uratowano go w ostatniej chwili.

  • 13.04.2017, 14:09
  • KWP Gdańsk
Chciał skoczyć z mostu. Uratowano go w ostatniej chwili.

Podziel się:

Oceń:

Skuteczna interwencja policjantów z Kwidzyna uratowała życie 25-latka. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze uratowali go w ostatniej chwili, kiedy chciał skoczyć z mostu. Niedoszły samobójca trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj około godz. 20.40 dyżurny kwidzyńskiej komendy odebrał rozpaczliwy telefon od mężczyzny, który powiadomił, że chce się zabić skacząc do Wisły z mostu w miejscowości Lipianki. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol policji w składzie st. sierż. Marcin Olszewski i sierż. Bartosz Flont, oraz inne służby ratownicze. Młody mężczyzna stał skierowany przodem do rzeki za barierką, którą trzymał się tylko jedna ręką, a w drugiej miał telefon komórkowy.

Policjanci wykorzystali moment nieuwagi mężczyzny, podbiegli do 25-latka od tyłu, mocno chwycili za ręce i przeciągnęli na drugą stronę balustrady. Uratowany 25-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego od razu trafił pod opiekę lekarzy.

 
KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xzz
Xzz 13.04.2017, 19:08
Gdyby chciał się zabić, zrobilby to. Chciał zwrocic na siebie uwage, nic wiecej. W przeciwnym razie nie informowalby nikogo o planach. Oby psycholog mu pomogl...

Pozostałe