Pijany 37–letni mieszkaniec Sztumu uderzył samochodem w drzewo

  • 25.04.2017, 15:23
  • KWP Gdańsk
Pijany 37–letni mieszkaniec Sztumu uderzył samochodem w drzewo

Podziel się:

Oceń:

Za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie 37 – letni mieszkaniec Sztumu, który pijany uderzył samochodem w drzewo. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Policjanci przypominają, że każda osoba siadająca za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka stanowi zagrożenie dla siebie oraz dla życia i zdrowia innych użytkowników drogi.

Sztumscy policjanci w niedzielę popołudniu otrzymali zgłoszenie o wypadku w Sztumie na ul. Lipowej. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 37-letni kierujący skodą prawdopodobnie jechał zbyt szybko i podczas skrętu w lewo stracił panowanie nad autem uderzając w drzewo. Na miejscu zdarzenia okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 1,5 promila.

W najbliższym czasie mieszkaniec Sztumu za swój czyn odpowie przed sądem. Policjanci przypominają, że każda osoba siadająca za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka stanowi zagrożenie dla siebie oraz dla życia i zdrowia innych użytkowników drogi.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe