Tragiczny wypadek na DK22

  • 09.08.2017, 08:00
  • KWP Gdańsk
Tragiczny wypadek na DK22 KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

ZAGÓRKI Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę rano na drodze krajowej nr. 22 w pobliżu Zagórek. Kierowca osobowego mitsubishi na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety mimo szybkiej akcji ratunkowej kierowca zmarł.

W ubiegłą niedzielę o godzinie 6.20 rano człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr. 22 w pobliżu Zagórek, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 59-letni kierowca razem z żoną jechał osobowym mitsubishi w stronę Człuchowa, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. Niestety kierowca mimo szybkiej akcji ratunkowej zmarł na miejscu, natomiast pasażerkę z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala w Chojnicach.

Na drodze przez około dwie godziny były utrudnienia, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, przesłuchali świadków zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

 
KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olo
olo 10.08.2017, 11:23
skąd są te osoby?

Pozostałe