Oferta na S6 między Luzinem a Szemudem wybrana

  • 25.01.2018, 09:00
  • GDDKiA
Oferta na S6 między Luzinem a Szemudem wybrana gddkia.gov.pl

Podziel się:

Oceń:

KASZUBY Najlepszą ofertę na kolejny odcinek S6 Trasy Kaszubskiej tym razem między Luzinem a Szemudem przedstawiło konsorcjum firm Societá Italiana per Condotte d’Acqua S.p.A., INSO Sistemi per le Infrastrutture Sociali S.p.A., NDI sp. z o.o., NDI SA.

W dniu 23.01.2018 r. została wybrana najkorzystniejsza oferta na realizację odcinka drogi ekspresowej S6 Trasy Kaszubskiej ─ zadanie nr 3 między Luzinem a Szemudem i przedstawiło ją konsorcjum firm Societá Italiana per Condotte d’Acqua S.p.A. (lider), INSO Sistemi per le Infrastrutture Sociali S.p.A., NDI sp. z o.o., NDI SA, które zamierza zaprojektować i zbudować ten odcinek drogi za 324 963 540,00 zł, w terminie 34 miesiące (z wyłączeniem okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca) oraz zapewni 10 lat gwarancji jakości na elementy infrastruktury. Podobnie jak przy wyborze na ofertę na zadaniu nr 4 (Szemud – Gdynia), po jej dokonaniu, zgodnie z procedurą, komisja przetargowa oczekuje 10 dni na ewentualne odwołania od decyzji. Równolegle dokumentacja przetargowa zostaje przesłana do kontroli uprzedniej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Po pomyślnym przeprowadzeniu tego etapu można będzie podpisać umowę z ww. wykonawcą.

Przypomnijmy, że na ten odcinek trasy wpłynęło w postępowaniu przetargowym 10 ofert. Początek zadania nr 3 znajduje się za węzłem Luzino, a koniec odcinka znajduje się za węzłem Szemud, gdzie łączyć się będzie z odcinkiem do Gdyni. Droga ekspresowa między Luzinem a Szemudem będzie miała ok. 10,26 km długości, po dwa pasy ruchu w każdym kierunku i pas awaryjnego postoju. W ramach zadania zostanie wybudowany jeden węzeł drogowy ─ „Szemud”.

W postępowaniu przetargowym znajduje się jeszcze zadanie nr 2: odcinek między Bożympolem Wielkim a Luzinem (z węzłem) o długości 10,4 km.

GDDKiA

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe