DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Dzisiaj startuje Arka Gdynia Cup 2018

  • 23.02.2018, 08:30
  • UM Gdynia
Dzisiaj startuje Arka Gdynia Cup 2018 Zespół Prasowy UM Gdynia
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Przed nami 19. edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej dzieci i młodzieży do lat 12 Arka Gdynia Cup 2018. Patronat nad zawodami objęli prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Tegoroczne wydarzenie dedykowane jest pamięci byłego trenera i prezesa Arki Gdynia Jacka Dziubińskiego.

Do rywalizacji przystąpi 20 zespołów, które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy. Amatorów talentu młodych graczy na pewno ucieszy fakt, że podczas trzydniowej rywalizacji, będą mogli obejrzeć aż 70 spotkań. Początek piłkarskiego maratonu w piątek o godzinie 9:00.
Tego dnia młodzi zawodnicy będą grali aż do godz. 20:00, z godzinną przerwą na oficjalne rozpoczęcie imprezy (14:00), podczas którego zaplanowano m.in. występy artystyczne przygotowane przez Stowarzyszenie Challenge Dance, Galę Młodego Arkowca, konkurs dla kibiców z nagrodami, a także licytację piłkarskich pamiątek na rzecz hospicjum dla dzieci w Gdyni „Bursztynowa Przystań”.

W sobotę piłkarze wybiegną na parkiet Gdynia Areny jeszcze szybciej. Od 8:00 do 16:00 rozgrywane będą mecze fazy play-off oraz starcia decydujące o zajęciu konkretnej lokaty. Mecz finałowy rozpocznie się punktualnie o 15:30. Po nim nastąpi dekoracja medalowa oraz oficjalne zakończenie Arka Gdynia Cup 2018.

Turniej zostanie rozegrany oficjalnymi piłkami Adidas Telstar 18, których używać będą najlepsi zawodnicy globu podczas mistrzostw świata w Rosji. Wstęp do Gdynia Areny jest bezpłatny. Zapraszamy na oficjalną stronę turnieju!


GRUPA A
1. ARKA Gdynia U 12 B
2. OLIMPIJCZYK Kwakowo
3. AP REISSA Poznań
4. UKS 1. Krasnystaw
5. AMF Szczecin

GRUPA B
1. ARKA Gdynia U 12 A
2. SZTORM Mosty
3. APN Piotrków Tryb.
4. GKS GÓRNIK Łęczna SA
5. MORZYCKO Moryń

GRUPA C
1. ARKA Gdynia U 11 A
2. CHAMPION Warszawa
3. BAŁTYK Gdynia AP
4. FC Mamonovo
5. KGHM ZAGŁĘBIE Lubin SA

GRUPA D
1. ARKA Gdynia U 11 B
2. BAŁTYK Koszalin
3. OLIMPIA Warszawa
4. FC SDUSHOR Kaliningrad
5. LECHIA Gdańsk

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
UM Gdynia
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe