O ASF w nowym numerze Rolnika Pomorskiego

  • 11.04.2018, 07:55 (aktualizacja 19.04.2018, 22:32)
  • Janusz Rokiciński
O ASF w nowym numerze Rolnika Pomorskiego Janusz Rokiciński KGW Skowarcz zdobyło Grand Prix XV. Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Od środy, 11 kwietnia. w sprzedaży 4. w tym roku a już 73. numer Rolnika Pomorskiego, polskiego miesięcznika (nakład 21.000 egz.), który wraz z Dziennikiem Pomorza wydaje Wydawnictwo Pomorskie w Tczewie.

Wiele wydawnictw dotyka problem papieru (16 marca był pożar w IP Kwidzyn „dwie maszyny produkujące papier gazetowy są uszkodzone, co spowodowało wstrzymanie produkcji”- cyt. komunikat IPK), dlatego numer w ograniczonym do 4 stron formacie.

W miesięczniku:

s2. 16 kół KGW rywalizowało 7 kwietnia o Grand Prix XV. Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego. Jury przewodniczył Dariusz Tryzna, red. naczelny Kuriera Kaszubskiego i przyjaciel redakcji Rolnika Pomorskiego.

s3. W piątek, 6 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim odbyło się spotkanie zespołu zarządzania kryzysowego, poświęcone zagrożeniom związanym z ASF.

s4. Oferty Centrali Nasiennej i Timrolu. Mamy także ofertę Zajazdu w Grabówku. Kucharze Rybaczówki i Zajazdu nad Stawem szkolili się u najlepszych mistrzów a efekty tej nauki poznacie biesiadując w urokliwym miejscu na Kaszubach. 

Polecam, red.nacz. Janusz Rokiciński

Kolejny numer RP wydam 23 maja.

 

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe