Wypadek w miejscowości Rybaki. Jedna osoba trafiła do szpitala.

  • 11.05.2018, 14:23
  • KWP Gdańsk
Wypadek w miejscowości Rybaki. Jedna osoba trafiła do szpitala. fot. KWP Gdańsk Wypadek w miejscowości Rybaki. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podziel się:

Oceń:

RYBAKI/KOŚCIERZYNA Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano w miejscowości Rybaki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, 24-letnia kierująca matizem najechała na tył forda dostawczego. W wyniku tego zdarzenia kierująca osobówką trafiła do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów.

Dziś (11 maja br.) po godzinie 7 dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej w miejscowości Rybaki. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 24-letnia kobieta kierująca matizem najechała na tył forda dostawczego, którym kierował 69-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. W wyniku tego zdarzenia kierująca osobówką została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Natomiast badanie alkomatem 24-latki było niemożliwe ze względu na obrażenia. Pobrano krew do badań. Aktualnie stróże prawa ustalają szczegóły wypadku. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów drogowych.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe