Hossa
Hossa
Hossa

Tir zablokował na godzinę DK55

  • 14.06.2018, 08:30 (aktualizacja 14.06.2018, 08:33)
  • KWP Gdańsk
Tir zablokował na godzinę DK55 fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
BRACHLEWO Ponad godzinę trwały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej K55, na wysokości wiaduktu w Brachlewie. Policjanci kierowali nadjeżdżających kierowców na objazd, ponieważ na poboczu leżał przewrócony samochód ciężarowy. Za spowodowanie zdarzenia drogowego policjanci nałożyli na kierowcę mandat karny.

We wtorek (12.06.br. ) o godz. 12.00 dyżurny policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej K55 w Brachlewie tuż za wiaduktem kolejowym kierowca doprowadził do wywrócenia się ciężarówki i wysypania się przewożonego towaru.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Z ustaleń policjantów z Kwidzyna wynika, że kierowca volvo z naczepą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do przewrócenia się, kierowanego przez niego zestawu pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W wyniku zdarzenia na jakiś czas została zablokowana droga krajowa K55 w okolicach wiaduktu w Brachlewie.

Policjanci ruchu drogowego kwidzyńskiej komendy, przygotowali objazd na który kierowali nadjeżdżających kierowców. W tym czasie samochód ciężarowy został wyciągnięty z rowu. Z jezdni trzeba było także usunąć granulat, który wysypał się z naczepy.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Kwidzynie nałożyli mandat karny na mężczyznę, który spowodował całe zdarzenie. Po jakimś czasie sytuacja na drodze została całkowicie opanowana i wówczas powrócił ruch na krajowej K55.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe