Koncert Young Igi na plaży w Sopocie

  • 11.07.2018, 08:00
  • informacja prasowa
Koncert Young Igi na plaży w Sopocie

Podziel się:

Oceń:

SOPOT Przed nami kolejne bezpłatne koncerty w ramach wakacyjnego cyklu TIDAL X SUMMER. Już w ten piątek o godzinie 19:00 na plaży w Sopocie wystąpi wschodząca gwiazda polskiego rapu – Young Igi, który liczbami wyświetleń swoich utworów bije rekordy popularności w serwisach muzycznych.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów. Cykl w zeszłym tygodniu rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka, a już w najbliższy piątek na plaży wystąpi Young Igi. Raper, który nie ogląda się za siebie i przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. W jego utworach znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami kilka tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter czy Smolasty. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Harmonogram koncertów:

  • 13 lipca (piątek), godzina 19:00 – Young Igi
  • 27 lipca (piątek), godzina 19:00 – Smolasty
  • 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

Szczegóły dotyczące najbliższego koncertu Young Igi w Zatoce Sztuki można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/278610789366352/


Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:

TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram:

https://www.instagram.com/tidal_polska/.

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.


TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 55 milionów utworów i 221 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe