Alfą Romeo wpadł na dach Volkswagena

  • 31.07.2018, 09:07
  • KPP Bytów
Alfą Romeo wpadł na dach Volkswagena fot. KPP Bytow

Podziel się:

Oceń:

BYTÓW Policjanci zatrzymali prawo jazdy 46 – letniemu kierowcy alfy romeo. Jak wstępnie ustalili mundurowi mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim samochodu i uderzył w drzewo. Siła uderzenia okazała się tak duża, że alfa romeo odbiła się od drzewa i spadła na dach poprzedzającego ją volkswagena. Sprawa zostanie przekazana do sądu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W piątek po godzinie 18.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o kolizji na drodze Bytów - Pomysk Wielki. Na miejsce zostali skierowani policjanci.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu ustalili, że kierujący alfą romeo jechał w kierunku Pomyska Wielkiego. Mężczyzna i gwałtownie hamując zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia okazała się tak duża, że alfa romeo odbiła się od drzewa i spadła na dach poprzedzającego ją volkswagena.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierujący byli trzeźwi. Policjanci 46 – letniemu kierowcy alfy romeo zatrzymali prawo jazdy. Sprawa zostanie przekazana do sądu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi kara grzywny. W takim wypadku kierowca może stracić również prawo jazdy na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

fot. KPP Bytów

KPP Bytów

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe