„Festiwal Smaków Pelplin 2018” już w najbliższą sobotę

  • 23.08.2018, 08:00
  • UMiG Pelplin
„Festiwal Smaków Pelplin 2018”  już w najbliższą sobotę Festiwal Smaków odbędzie się 25 sierpnia 2018 r. na Targowisku Miejskim w Pelplinie.

Podziel się:

Oceń:

PELPLIN W pięknym regionie, na Kociewiu oraz w całej Polsce, jest coraz więcej producentów zdrowej żywności. Często są to lokalni hobbyści, ale też małe rodzinne firmy oraz większe przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw społecznemu zainteresowaniu, a z drugiej strony potrzebie pokazania producentów zdrowej żywności, zaplanowano organizację „Festiwalu Smaków” w Pelplinie.

Festiwal Smaków odbędzie się 25 sierpnia 2018 r. na Targowisku Miejskim w Pelplinie.

Festiwal ma na celu prezentację kulinarnego bogactwa polskiej żywności uprawianej w naturalny sposób oraz przetworów wykonanych według tradycyjnych przepisów. Festiwal będzie miał charakter festynu plenerowego, w czasie którego wystawcy prezentować będą swoje wyroby, poddawać je degustacji i prowadzić sprzedaż. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne, pokazy i inne atrakcje.

Zapraszamy do przygotowania i prezentacji stoisk producentów zdrowej żywności, kupców, właścicieli punktów gastronomicznych serwujących zdrową żywność. Zapraszamy do Pelplina wszystkich zainteresowanych zdrową żywnością. Będzie czas na zakupy, wymianę doświadczeń, promocję swoich wyrobów.

Więcej informacji, regulamin, program Festiwalu oraz formularz zgłoszenia – na stronie Festiwalu https://mokpelplin.wixsite.com/festiwalsmakow

UMiG Pelplin

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe