(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz.

  • 03.09.2018, 07:00 (aktualizacja 03.09.2018, 21:10)
  • (tt)
(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz. fot. (tt)

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj w Pszczółkach odbyło się Święto Miodu Pszczółkowskiego,a zarazem dożynki gminne. Wydarzenie uświetniły występy Izabeli Trojanowskiej oraz grupy Myslovitz.

Na terenie Parku Lipowego na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Wiele stoisk z miodem, plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne umilały czas w trakcie dożynek. O godz. 16.30 wystąpiła pierwsza gwiazda Luigi Pagano, który od kilku lat mieszka w Polsce. Po koncercie czekał na swoich fanów rozdając autografy, robiąc z nimi selfie. Po godz. 19.00 na scenie pojawiła się Izabela Trojanowska, która zdobyła serca starszej części publiczności.

Po godzinie 20.00 odbył się ostatni w tym dniu koncert grupy Myslovitz. Choć od kilku lat występują już bez Artura Rojka, a na początku roku pożegnali się z nowym wokalistą pod sceną pojawiły się tłumy fanów. Na tegorocznej trasie koncertowej w gościnnym udziale zapowiedziano Łukasza Lańczyka znanego z grupy Lorein. Gościnny wokalista z całą pewnością ze względu na bardzo zbliżony styl swojej grupy do Myslovitz poradził sobie doskonale w występie. Publiczność od młodzieży po starsze osoby, które pamiętają wiele utworów jeszcze z lata dziewięćdziesiątych, doskonale się bawiła w czasie ponad godzinnego występu.

Na zakończenie imprezy zaprezentowano pokaz laserowy.

Fragment koncertu Izabeli Trojanowskiej

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fragment koncertu Myslovitz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

(tt)

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe