Wypadek pod Sztumem. 32-latek po dachowaniu został przetransportowany do szpitala.

  • 07.09.2018, 14:36
  • KWP Gdańsk
Wypadek pod Sztumem. 32-latek po dachowaniu został przetransportowany do szpitala. fot. KWP Gdańsk Wczoraj ok godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na trasie Sztum-Kwidzyn.

Podziel się:

Oceń:

SZTUM Wczoraj dyżurny sztumskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 55. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący oplem prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi stracił panowanie nad autem i dachował. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj ok godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na trasie Sztum-Kwidzyn. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci wydziału ruchu drogowego. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący oplem prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi stracił panowanie nad autem zjechał nagle na pobocze i dachował. W wyniku zdarzenia mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala.

Okazało się, że mieszkaniec Sztumu w styczniu stracił prawo jazdy. Teraz śledczy szczegółowo wyjaśni okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe