Ściana budynku dopiero zatrzymała 40-letnią kobietę.

  • 09.10.2018, 15:28 (aktualizacja 09.10.2018, 15:35)
  • KWP Gdańsk
Ściana budynku dopiero zatrzymała 40-letnią kobietę. fot. KWP Gdańsk 40-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku.

Podziel się:

Oceń:

CHAŁUPY Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w Chałupach na ul. Kaperskiej. 40-letnia kobieta jadąca od strony Półwyspu w kierunku Władysławowa najprawdopodobniej przysnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi. Mundurowi apelują o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj w powiecie puckim doszło do zdarzenia drogowego. Około godziny 6:15 dyżurny puckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. Natychmiast na miejsce skierował patrol ruchu drogowego, który po przyjeździe na miejsce ustalił, że mieszkanka gminy Jastarnia jadąca samochodem m-ki volkswagen od strony Półwyspu najprawdopodobniej zasnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku. Mundurowi sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drodze. Najważniejsze dla bezpieczeństwa jest rozsądek i opanowanie kierowcy.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe