Hossa
Hossa
Hossa

Śmiertelny wypadek na torach kolejowych w Wejherowie

  • 03.01.2019, 09:13 (aktualizacja 03.01.2019, 09:16)
  • KPP Wejherowo
Śmiertelny wypadek na torach kolejowych w Wejherowie fot. KPP Wejherowo
Podziel się:
Oceń:
WEJHEROWO Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w piątek po godzinie 22:00 otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na torach kolejowych w rejonie ul. 10 Lutego. W wyniku wypadku śmierć poniosła 31-latka. Teraz sprawą zajmą się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W piątek po godzinie 22:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na obszarze kolejowym w Wejherowie przy ul. 10 lutego. Z informacji wynikało, że doszło do potracenia kobiety przez pociąg. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, w tym technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zaczęli wyjaśniać okoliczności wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że do potrącenia doszło w rejonie przejazdu kolejowego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili jej tożsamość. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość obsługi pociągu- byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmują się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego wypadku.

Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia
Uniwersytet Morski Gdynia

 

 

KPP Wejherowo

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe