Tracy Turnblad, Glon i Mała Inez poszukiwani

  • 11.02.2019, 10:05
  • UM Gdynia
Tracy Turnblad, Glon i Mała Inez poszukiwani fot. fontmeme.com

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Teatr Muzyczny w Gdyni ogłasza ogólnopolski casting. Przygotowuje musical „Hairspray” i szuka odtwórców ról Tracy Turnblad, Glona, Małej Inez oraz tancerzy. Chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia już teraz. Przesłuchanie odbędzie się 4 marca.

Aktorzy, którzy podejmą wyzwanie będą musieli wykazać się umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Powinni także zapoznać się z charakterem i cechami osobowościowymi postaci, a te są charakterystyczne.

Tracy Turnblad to główna bohaterka musicalu. Biała, puszysta nastolatka. Znakomicie śpiewa i tańczy. Jest obdarzona naturalnym wdziękiem, temperamentem i optymizmem. Szczera, szalona i buntownicza.

Glon (Seaweed J. Stubbs) to czarnoskóry nastolatek, który świetnie śpiewa i tańczy. Jest pewnym siebie, kreatywnym indywidualistą i liderem grupy imigrantów. Podoba się dziewczynom.

Natomiast Mała Inez to siostra Glona. Czarnoskóra nastolatka (w wieku około 12 lat), utalentowana wokalnie i tanecznie. Jest marzycielką zdolną do poświęceń w imię przyjaźni. Sympatycznie bezczelna.

Każdy kandydat będzie musiał wykonać wskazany w ogłoszeniu o castingu utwór. Tytuły piosenek, podkłady muzyczne, nuty oraz wszystkie potrzebne informacje są dostępne tutaj.

Teatr poszukuje również ciemnoskórych tancerzy, którzy wcielą się w przedstawicieli grupy imigranckiej.

Zgłoszenia na casting w postaci CV w języku polskim lub angielskim należy przesyłać na adres: [email protected]

Przesłuchanie odbędzie się 4 marca o godz. 12.00. Kandydaci są proszeni o zabranie stroju i obuwia do tańca.

Prapremiera musicalu „Hairspray” w Teatrze Muzycznym w Gdyni jest planowana na 7 września. Spektakl wyreżyseruje Bernard Szyc.

UM Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe