38-letnia kobieta podczas kłótni z konkubentem zraniła go nożem w plecy.

  • 25.02.2019, 14:09
  • KWP Gdańsk
38-letnia kobieta podczas kłótni z konkubentem zraniła go nożem w plecy. fot. KWP Gdańsk 38-letnia kobieta podczas kłótni z konkubentem zraniła go nożem w plecy.

Podziel się:

Oceń:

KOCIEWIE Policjanci zatrzymali nietrzeźwą 38-letnią kobietę. Podczas kłótni z konkubentem zraniła go nożem. Ustalono również, że 38-latka groziła śmiercią oraz pobiciem pokrzywdzonemu mężczyźnie. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Z zebranych przez mundurowych materiał dowodowy przedstawiono 38-latce zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Decyzją sądu zatrzymana mieszkanka powiatu tczewskiego trafiła do aresztu śledczego.

20 lutego br. po godzinie 17.00 policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, podczas której mężczyzna miał zostać zraniony nożem. Natychmiast na miejsce pojechali mundurowi, którzy ustalili, że 38-letnia kobieta podczas kłótni z konkubentem zraniła go nożem w plecy. Interweniujący funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu i wezwali pogotowie. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali kobietę i doprowadzili ją do policyjnego aresztu. Stróże prawa w trakcie interwencji wyczuli od kobiety alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że 38-latka groziła śmiercią oraz pobiciem pokrzywdzonemu mężczyźnie. Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymaną 38-latkę do prokuratury, gdzie została przesłuchana i usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mieszkanki powiatu tczewskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na czas trzech tygodni.

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe