Wypadek na DK22. Uszkodzone trzy auta.

  • 26.02.2019, 15:08 (aktualizacja 27.02.2019 07:58)
  • KWP Gdańsk
Wypadek na DK22. Uszkodzone trzy auta. fot. KWP Gdańsk Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu oplowi.
Podziel się:
Oceń:
ŻUŁAWY Ponad 3 godziny policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 22 na skrzyżowaniu w pobliżu miejscowości Kończewice. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu oplowi. W wyniku zderzenia te dwa auta uderzyły w trzeci pojazd marki Renault. Wszyscy kierujący i pasażerowie renaulta z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali w Malborku i Tczewie.

Dziś rano (26 lutego 2019r.) około godziny 5.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Mątowy i Kończewice. Natychmiast na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze, wstępnie ustalali, że 44-letni mężczyzna kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej z kierunku miejscowości Mątowy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 46-letniemu mężczyźnie kierującemu oplem, który jechał od strony Tczewa. Oba pojazdy w wyniku zderzenia uderzyły w renaulta, który włączał się do ruchu jadąc od strony Kończewic.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, podczas gdy strażacy uwalniali z renaulta zakleszczoną 45-letnią kobietę. Policjanci dokonali oględzin, rozpytali świadków, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i wykonał dokumentację fotograficzną. Kierowcy skody i opla z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Tczewie, a kierująca renaultem i jej pasażerowie do szpitala w Malborku.

Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazdy na policyjnym parkingu. Śledczy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe