Wypadek na A1 pod Kleszczewkiem.

  • 20.03.2019, 15:26 (aktualizacja 20.03.2019, 15:29)
  • KPP Pruszcz Gdański
Wypadek na A1 pod Kleszczewkiem. fot. KPP Pruszcz Gdański Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-latek kierujący audi najechał na tył pojazdu ciężarowego.

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj po godzinie 11:40 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-latek kierujący audi najechał na tył pojazdu ciężarowego. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach.

Kierowca audi z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 19.03.2019 roku po godzinie 10:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynikało ze zgłoszenia, 38 – latek kierujący audi najechał na tył naczepy ciągniętej przez scanię. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach. W wyniku tego zdarzenia ranny został 38 – letni kierowca audi. Z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-latkowi. Audi odholowano na policyjny parking.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

KPP Pruszcz Gdański

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe