Strzelecki sukces uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego

  • 25.03.2019, 09:09
  • Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku
Strzelecki sukces uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego fot. nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zajęli I miejsce w Zawodach Strzeleckich o Puchar Dyrektora ZSMiL rozgrywanych na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski”.

W zmaganiach strzeleckich uczestniczyli uczniowie z klas o profilu mundurowym z terenu miasta Słupska. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. Zwycięską drużynę reprezentowali: Daria Welzandt, Paweł Pszeniczny, Maciej Zierke, Dawid Wiśniewski i Krystian Grajczyk. Opiekunem i jednocześnie osobą przygotowującą uczniów do zawodów był Arkadiusz Herman, nauczyciel w słupskim Zespole Szkół Informatycznych. Drugą lokatę uzyskali uczniowie Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych, natomiast trzecie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Akademickich.

Celem zawodów było popularyzacja strzelectwa sportowego, kształtowanie wśród młodzieży zasad zdrowej i uczciwej rywalizacji, poznanie możliwości celnego strzelania z karabinka i pistoletu pneumatycznego oraz wyłonienie najlepszej drużyny i najlepszych strzelców wśród uczniów klas mundurowych.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku.

fot. nadesłane do redakcji

Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku

Zdjęcia (16)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe