Nasz patronat. Z wizytą na X Wiosennych Targach Ogrodniczych w Starym Polu

  • 28.04.2019, 09:17
  • Rolnik Pomorski
Nasz patronat.  Z wizytą na X Wiosennych Targach Ogrodniczych w Starym Polu Fot. Anna Katarzyna Rokicińska Wasz redaktor na stoisku rzeźbiarza, którego meble ogrodowe są wyjątkowo piękne

Podziel się:

Oceń:

W sobotę (27 kwietnia) odwiedziłem Wiosenne Targi Ogrodnicze w oddziale PODR w Starym Polu, nad którymi "Rolnik Pomorski" ma patronat medialny. Pogoda i frekwencja dopisały. Dziś drugi dzień targów.

Podczas dwudniowej imprezy (27 - 28 kwietnia) swą ofertę prezentują firmy branży nie tylko ogrodniczej i architektury ogrodowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się stoiska z kwiatami, krzewami, roślinami na rabaty, nasionami i rozsadami warzyw, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej. Ofertę przygotowali też producenci i dystrybutorzy branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem, firmy spożywcze, budowlane, motoryzacyjne a także obsługujące rolnictwo. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszy się wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Mimo kiepskiej dziś (niedziela) pogody zapraszam do Starego Pola, na drugi dzień targów. 

red. Janusz Rokiciński

_rolnikpomorski

Zdjęcia (10)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe