Skocz po dobrą zabawę już w sobotę

  • 08.05.2019, 08:07
  • informacja prasowa
Skocz po dobrą zabawę już w sobotę

Podziel się:

Oceń:

GNIEW z przytupem rozpoczyna nowy sezon turystyczny. Już w najbliższą sobotę, 11 maja mamy dla Państwadwie ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Miłośnicy rowerów będą mogli podziwiać zmagania QuarkBikes. Dla fanów deskorolek Zakład Produkcji Kruszyw przygotował piknik z mnóstwem atrakcji, czyli otwarcie sezonu na gniewskim skateparku.

Otwarcie skateparku

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich fanów deskorolki i dobrej zabawy na tegoroczne otwarcie sezonu na gniewskim skateparku z Zakładem Produkcji Kruszyw. W programie konkurs SKATE oraz piknik miejski i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Startujemy 11 maja o godz. 14.00 na skateparku Weber SKOK przy Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie.

I Gniewski Maraton MTB

Już w tę sobotę, 11 maja wszystkich aktywnych zapraszamy na pierwszą edycję QuarkBikes Gniewskiego Maratonu MTB, który odbędzie się w Brodach Pomorskich. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00. Start i meta znajdują się koło leśniczówki w Brodach Pomorskich. W zależności od doświadczenia uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach i na dwóch różnych dystansach. Wśród rowerzystów rozlosowana zostanie nagroda specjalna, jaką jest rower Quark K6 19.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe