Pozycjonowanie w Gdańsku – co warto wiedzieć?

  • 21.05.2019, 12:00
  • artykuł sponsorowany
Pozycjonowanie w Gdańsku – co warto wiedzieć?
Podziel się:
W Gdańsku nie brakuje dużych i średnich przedsiębiorstw, sklepów, jak również niewielkich rodzinnych biznesów – jak więc zaistnieć na tle konkurencji? Warto podkreślić, że potencjalni klienci niemal zawsze poszukiwania produktu lub usługi rozpoczynają od Internetu – pozycjonowanie strony jest więc priorytetem. Co trzeba wiedzieć na temat?

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Gdańsku?

Dlaczego warto poświęcić czas i pieniądze na pozycjonowanie strony w Gdańsku? Już wyjaśniamy! Przede wszystkim, aby potencjalny klient skorzystał z naszych usług najpierw musi nas znaleźć, jeśli strona będzie zajmowała niskie pozycje w wyszukiwarce szanse będą minimalne.

Ponad 80% osób zainteresowanych nabyciem danego dobra wielkie poszukiwania rozpoczyna od researchu w Internecie. Ponadto, prawie 100% z tych osób koncentruje się tylko na 10 stronach pierwszej strony wyszukiwarki Google. Warto więc zadbać o zwiększenie widoczności firmy w Internecie i dać się znaleźć klientom, tym bardziej, że konkurencja nie śpi. Konkurencyjne firmy, które mają dobrze przygotowaną ofertę i zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarce Google mogą odebrać nam klientów, im szybciej zaczniemy działać tym lepiej!

 

Google pozycjonowanie – 5 faktów

  1. Treść – na stronie nie może zabraknąć merytorycznej, przydatnej dla użytkownika treści, powinny też pojawić się odpowiednio dobrane frazy kluczowe, na przykład hydraulik w Gdańsku, buty do biegania Gdańsk, dobry sklep kosmetyczny w Gdańsku.
  2. Linki – warto też zadbać o linki prowadzące do naszej strony, nie trzeba chyba dodawać, że powinny być to linki dobrej jakości, ze stron cieszących się autorytetem.
  3. Działania On-Page – logarytmy Google'a wciąż się zmieniają, aby zachować wysokie pozycje niezbędna jest optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki, tworzenie meta opisów, tytułów, praca nad szybkością ładowania się strony itd.
  4. Pozycja strony internetowej nigdy nie jest stała – branże konkurencyjne również walczą o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i o miejsce w TOP 10, niezbędne jest regularne prowadzenie działań SEO i oczywiście obserwacja dokonań konkurencji.
  5. Wycena pozycjonowania? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od branży oraz konkurencyjności fraz kluczowych.

 

Skuteczne pozycjonowanie

Pozycjonowanie w Gdańsku jest skuteczną metodą dotarcia do klientów, którzy mogą być zainteresowani naszą ofertą. Aby jednak proces pozycjonowania przyniósł oczekiwane efekty, musi być przeprowadzony w prawidłowy sposób. Niezbędne są fachowa wiedza i czas – wypozycjonowanie strony, tak by znalazła się w TOP 10 jest pracochłonne i czasochłonne. Dobrze więc postawić na współpracę z agencją, która może pochwalić się wieloma sukcesami Podpowiemy, że warto zapoznać się z ofertą 1stplace – to agencja SEO, która od lat dba o to, by strony internetowe zyskały wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i co ważne, utrzymały je.

Firma oferty szyje na miarę i zapewnia bezpłatna wycenę. Ponadto, z okazji nadejścia wiosny 1stplace oferuje rabat w wysokości 20%, wystarczy tylko wpisać kod WIOSNA.

Kod uprawniający na zniżkę SEO dla klientów z Gdańska.

Na koniec nie pozostaje nami nic innego, jak tylko życzyć wszystkim przedsiębiorcom wielu sukcesów zawodowych.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe