Muzyczna impreza w rytmach disco polo. W Bobowie wystąpi zespół PlayBoys

  • 01.08.2019, 13:32
  • źródło: kociewiak.pl
Muzyczna impreza w rytmach disco polo. W Bobowie wystąpi zespół PlayBoys

Podziel się:

Oceń:

BOBOWO W piątek w Bobowie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Tak się bawi Bobowo”. Imprezę rozkręci zespół PlayBoys.

2 sierpnia w Bobowie odbędzie się kolejna impreza w rytmach disco polo, która każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców całej gminy. W tym roku wystąpi znany zespół PlayBoys. PlayBoys to jeden z najmłodszych zespołów disco polo w Polsce! Istnieją od 2013 roku, ale już pochwalić się mogą wieloma nagrodami, a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i poza granicami państwa. Skąd nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta Playboys „Play-boys”- w przetłumaczeniu na język polski – grający faceci.

- Niektórzy wołają na nas „grające chłopaki” – koledzy, przyjaciele i niech tak zostanie – mówią muzycy.

W 2016 roku grupa PlayBoys za sprawą Związku Artystów Audio Wizualnych (ZPAV) otrzymała najcenniejsze wyróżnienia dla każdego muzyka i zespołu w postaci Platynowych i Złotych Płyt: Podwójna Platyna za Singiel „Tylko Ty” ponad 15.000.000 wyświetleń w serwisie Youtube, Potrójna Platyna za Singiel „Zwariowałem” ponad 17.000.000 wyświetleń, Potrójna Platyna za Singiel „Fajna jest ta dziewczyna” ponad 17.000.000 wyświetleń, Poczwórna Platyna za Singiel „Wyśmienicie” w duecie z grupą Piękni i Młodzi ponad 25.000.000 wyświetleń. Najbardziej znane utwory Playboys to: „Lejde”, „Wyśmienicie”, „Zwariowałem” „Fajna jest ta dziewczyna”, „Tylko Ty”, czy „Jak to się stało”.

źródło: kociewiak.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe