Wiśniowski Ironkids i Ironmam 70.3 Gdynia 2019

  • 08.08.2019, 14:26
  • informacja prasowa
Wiśniowski Ironkids i Ironmam 70.3 Gdynia 2019

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Już w najbliższy weekend od 9 do 11 sierpniaw Gdyni po raz kolejnyodbędą się jedne z najbardziej wymagających zawodów na świecie – IRONMAN 70.3. Marka WIŚNIOWSKI ponownie została oficjalnymsponsorem tych triathlonowych zawodów w ramachswojego projektu „BE THE WINNER”. W piątek, 9 sierpnia w sportowych zmaganiach udział wezmą najmłodsi podczas WIŚNIOWSKI IRONKIDS. Start imprezy będzie miał miejsce na Skwerze Kościuszki.

WIŚNIOWSKI IRONKIDS I IRONMAN 70.3 Gdynia

Od 9 sierpnia zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli zmierzyć się podczas triathlonowych zawodów IRONMAN w Gdyni, które należą do jednych z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce.

W najbliższy weekend zapraszamy do Gdyni na WIŚNIOWSKI IRONKIDS, czyli zawody dla najmłodszych fanów sportu. Dzieci w wieku od 5 do 15 lat zmierzą się z aquathlonem, czyli formułą zawodów opartej na pływaniu i bieganiu. Dystanse dopasowane będą do wieku uczestników. To świetna okazja do zachęcenia najmłodszych do aktywności fizycznej i przekazania im triathlonowego bakcyla, co staramy się robić przy okazji różnych imprez sportowych w jakich bierzemy udział jako sponsor – mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.

Dorośli rozpoczną starty w sobotę, 10 sierpnia. Zawodnicy do pokonania mają 1.9 km w wodzie, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu.

BE THE WINNER - WIŚNIOWSKI dla sportu

W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców – zawodowców i amatorów – bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera jest dużą wartością. Pamiętamy także o fanach sportu, bo to oni towarzyszą i zagrzewają do walki swoje ulubione drużyny czy zawodników. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych– mówi Irmina Długopolska.

Marka Wiśniowski od wielu lat angażuje się w sponsoring sportowy zarówno przy lokalnych jak i globalnych wydarzeniach, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. Połączenie sportu z biznesem ma ogromny sens, gdyż zarówno w jednej jak i drugiej dziedzinie potrzebna jest ambicja oraz ciężka i systematyczna praca, aby osiągnąć sukces. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów.

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe