Oczyszczacz powietrza na smog - jak zadbać o powietrze?

  • 12.08.2019, 09:45
  • artykuł sponsorowany
Oczyszczacz powietrza na smog - jak zadbać o powietrze?

Podziel się:

Tlenek azotu, tlenki siarki i pyły to niebezpieczne zanieczyszczenia, które mieszając się z powietrzem tworzą znany wszystkim smog. Generowany jest przez fabryki, samochody oraz piece, w których spala się drewno i węgiel, dlatego też okres grzewczy jest momentem krytycznym, jeżeli chodzi o jakość powietrza. Zimą szczególnie odczuwamy niekorzystny wpływ smogu, który powoduje m.in. trudności z oddychaniem, pojawienie się stanów alergicznych, obniżenie odporności czy problemy z układem krążenia. Pomyśl o swoim zdrowiu już teraz i dowiedz się jak możesz poprawić klimat w najbliższym otoczeniu.

Wysoki komfort oddychania uzyskasz, dzięki zastosowaniu w swoim domu zaawansowanych systemów oczyszczania powietrza, takich jak np. urządzenia marki Sharp, które charakteryzują się znakomitą wydajnością. Dzięki przefiltrowaniu znacznych ilości powietrza w ciągu godziny, powietrze szybko stanie się krystalicznie czyste i pozbawione wszelkich niechcianych, szkodliwych związków. Zastosowano w nich różnego rodzaju wysokiej jakości filtry oraz jonizator, które dokładnie oczyszczają powietrze w kilku istotnych zakresach. Ich zadaniem jest:

  • zatrzymanie większych cząstek, które znajdują się w powietrzu np. kurzu, sierści,

  • usunięcie nieprzyjemnych zapachów,

  • unicestwienie bakterii, wirusów i grzybów,

  • neutralizacja niekorzystnych jonów dodatnich.

Oczyszczacze powietrza Sharp są w pełni autonomiczne, co oznacza, że same kontrolują swoją pracę, dzięki wbudowanym wskaźnikom jakości powietrza. Natomiast z walorów zewnętrznych należy wymienić estetyczny wygląd, a więc precyzyjnie i solidnie wykonaną obudowę. Dostępne warianty kolorystyczne – biel i matowa czerń, pozwolą Ci dobrać urządzenie odpowiadające stylizacji jaka panuje w Twoim domu. Producenci zadbali również o łatwy w obsłudze, intuicyjny i czytelny wyświetlacz, za pomocą którego ustawisz odpowiednie funkcje. Oczyszczacze powietrza Sharp zaprojektowano z myślą o tym, by spełniały swoją funkcję w sposób energooszczędny oraz bez zakłócania spokoju domowników, a więc możesz cieszyć się bardzo cichą pracą urządzenia, które zużywa niewielkie ilości prądu.

artykuł sponsorowany

Pozostałe