Torus ze szczypiornistami Wybrzeża Gdańsk

  • 29.08.2019, 14:38
  • mat. prasowe
Torus ze szczypiornistami Wybrzeża Gdańsk fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Torus został Sponsorem Strategicznym klubu i jednocześnie wyłącznym sponsorem tytularnym I zespołu piłkarzy ręcznych Wybrzeża Gdańsk.To kolejny etap współpracy między klubem, a deweloperem powierzchni komercyjnych z Trójmiasta.

Torus dołączył do grona partnerów gdańskiego Wybrzeża w 2017 roku w charakterze Sponsora Głównego. Przedstawiciele firmy przez dwa sezony aktywnie uczestniczyli w życiu zarówno drużyny, jak i całego klubu. Satysfakcja z efektów tej współpracy zaowocowała chęcią obustronnego przeniesienia jej na wyższy poziom, co zmaterializowało się podczas konferencji prasowej, wraz z podpisaniem umowy.

W pierwszym meczu PGNiG Superligi Mężczyzn gdański zespół szczypiornistów wystąpi pod nową nazwą - Torus Wybrzeże Gdańsk, nazwa sponsora pojawi się także w herbie klubu. Umowa obowiązywać będzie cały nadchodzący sezon, z możliwością przedłużenia jej na kolejne lata.Dla firmy Torus jest to kontynuacja realizowanej od wielu lat strategii rozwoju. Zakłada ona, oprócz dostarczania na rynek nowoczesnej powierzchni biurowej, także angażowanie się w inicjatywy realizowane z myślą o człowieku, środowisku czy – jak w tym przypadku - lokalnej społeczności.

- Dla naszej firmy nie jest to pierwsza „przygoda” ze sportem. Wsparcie lokalnej i perspektywicznej drużyny, która występuje w najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej w kraju, jest dla nas naturalnym kierunkiem i kolejnym krokiem w aktywności sponsoringowej. Daje nam też możliwość silniejszego zaakcentowania marki Torus lokalnie i ogólnopolsko. Obecna umowa została podpisana na jeden sezon, z opcją przedłużenia na kolejne. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do osiągnięcia zakładanych na ten sezon celów sportowych, i że w przyszłości wspólnie będziemy tworzyć coraz bardziej ambitne plany - mówi Marek Paliświat, wiceprezes spółki Torus.

mat. prasowe

Nawiązanie strategicznej współpracy z firmą Torus stabilizuje sytuację finansową klubu i pozwala realnie myśleć o jego rozwoju w przyszłości.

- Przed nami kolejny sezon, nowy rozdział pod względem sportowym i organizacyjnym. Obecnie możemy snuć plany na przyszłość z wielkim Partnerem jakim jest Torus i jest to nie do przecenienia. Jednocześnie chcemy dalej budować swoją markę i wizerunek, jako klub który bazuje na swoich wychowankach, w którym są optymalne warunki do treningu i sportowego rozwoju, a jednocześnie jest wiarygodny i transparentny zarówno dla pracowników jak i partnerów biznesowych, cieszący się swoimi sukcesami, ale także mówiący otwarcie o problemach powiedział Serge Bosca,prezes zarządu Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Dla Wybrzeża jest to też szansa na grę o coraz wyższe cele.

- Firma Torus jest dla nas wzorem, jako organizacja, która rozwija się z roku na rok. W krótkim czasie stała się wiodącą firmą na lokalnym rynku. W perspektywie długofalowej współpracy mamy więc fundamenty, które pozwolą nam na szybki rozwój w kontekście następnych sezonów. Zawsze chcieliśmy mieć takiego partnera, z którym będziemy ściśle współpracować. Umowa z Torusem, wieloletnia współpraca z Miastem Gdańsk, a także wsparcie wielu innych firm, które są z nami od lat, dają nadzieję na budowę silnego ośrodka piłki ręcznej pod względem szkolenia młodzieży, a także zespołu seniorskiego - wyjaśnia Damian Wleklak, menadżer Wybrzeża Gdańsk.

Torus Wybrzeże Gdańsk rozpocznie rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn meczem z Chrobrym Głogów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 w Hali AWFiS w Gdańsku.

mat. prasowe

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe