Pomóż chorej dziewczynce!

  • 20.11.2019, 21:57
  • Źródło: mam-serce.org
Pomóż chorej dziewczynce!

Podziel się:

Oceń:

List od Ani: „Jestem Ania i mam 5 lat. Inne dziewczynki w moim wieku marzą o nowej lalce, nowej sukience czy wyprawie do Disneylandu. Ja marzę o tym, by potwór tkwiący w moim ciele pozwolił mi przespać choć jedną noc, by nie wylądować znowu na OIOM-ie, bym nie musiała się nigdy żegnać z moim ukochanym bratem! POMOŻESZ MI?”

POMAGAM ANI

Ania choruje na zespół Leigha. To metaboliczna, ultrarzadka i nieuleczalna choroba genetyczna, niestety destrukcyjna... pozbawia mózg i mięśnie energii. W zastraszającym tempie dziecko traci wzrok, słuch, następnie przestaje się poruszać, ma problemy z połykaniem i oddychaniem, co zwykle doprowadza do śmierci. Odpowiednie leczenie może powstrzymać proces wyniszczania komórek. Zbieramy pieniądze na sprzęt ratujący życie dla Ani – przenośny koncentrator tlenu (13 tys. zł) oraz ssak (4 tys. zł), a także na roczną rehabilitację i leki (14 tys. zł).

"Nasz cud", czyli lek, który może zatrzymać chorobę obecnie jest w fazie eksperymentu. Do tego czasu musimy zrobić wszystko, aby utrzymać jej organizm w jak najlepszej kondycji. Robimy co w naszej mocy, ale koszty nas przerastają. Prosimy, pomóżcie nam doczekać tego cudu, a my obiecujemy, że nigdy się w tej walce nie poddamy!

Rodzice, Aneta i Artur Mrówczyńscy
Przekaż darowiznę TERAZ
Fundacja Mam serce, ul. Dereniowa 10/91, 02-776 Warszawa
Nazwa banku: Millennium Bank
Nr: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325
Tytuł: Ania Mrówczyńska
Za każde wsparcie będziemy ogromnie wdzięczni i gwarantujemy, iż przekazane środki zostaną w 100% przeznaczone na leczenie dziewczynki. Ania jest podopieczną Fundacji Mam serce, która prowadzi dla niej zbiórkę i posiada status OPP. Wiarygodność i transparentność Fundacji możecie Państwo zweryfikować poprzez nasze sprawozdania finansowe.
Źródło: mam-serce.org

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe